• Advertentie plaatsen
  • Inloggen

Cisco 1000Base-LX WS-G5486= GBIC SW 1G 1300nm

Aangeboden 7 maanden geleden door ServerHome (68 x bekeken)

Kenmerken

Conditie
gebruikt

Omschrijving

Extra informatie
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model WS-G5486=
Part Number 30-0703-01
Network Poorten 1x
Network Snelheid 1G
Wave Lenght 850nm + 1310nm
Netwerk Type FC
 
 
 
Specificaties:
  • Conditie: Gebruikt
  • Levering: Verzenden
  • SKU (eigen artikel code): Cisco 1000Base-LX WS-G5486= GBIC SW 1G 1300nm
  • Type: Netwerkkaart

Klik hier voor de website van deze aanbieder

Stuur door

€ 19,-

1 jaar, 17 dagen lid van Speurders.nl
Harmelen
  Advertentienummer: 177790551