• Advertentie plaatsen
  • Inloggen

Cisco 1000Base-LX WS-G5486= GBIC SW 1G 1300nm

Aangeboden 9 maanden geleden door ServerHome (88x bekeken, 0x bewaard)

Kenmerken

Conditie
gebruikt

Omschrijving

Extra informatie
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model WS-G5486=
Part Number 30-0703-01
Network Poorten 1x
Network Snelheid 1G
Wave Lenght 850nm + 1310nm
Netwerk Type FC
 
 
 
Specificaties:
  • Conditie: Gebruikt
  • Levering: Verzenden
  • SKU (eigen artikel code): Cisco 1000Base-LX WS-G5486= GBIC SW 1G 1300nm
  • Type: Netwerkkaart

Klik hier voor de website van deze aanbieder

Stuur door

€ 19,-

1 jaar, 2 maanden lid van Speurders.nl
Harmelen
  Advertentienummer: 177790551