• Advertentie plaatsen
  • Inloggen

Frontgewicht voor fronthef Cat II - 1100 kg

Aangeboden 5 maanden geleden door Landbouwwinkel (154 x bekeken)

Kenmerken

Conditie
nieuw

Omschrijving


  • Frontgewichtenblok uit één stuk, voor frontaanbouw of achteraanbouw in de hefinrichting

  • Modern design aangepast aan de moderne tractoren

  • Inclusief trekhaak

Details
 
Trekker frontgewicht 1100 kg
 
Zwaar frontgewicht voor tractoren, met trekhaak
 
 
  • Nieuwste generatie staalbeton trekker frontgewichten
  • Modern ontwikkelde vormgeving
  • Optisch aan de trekkervorm aangepast
  • Driepuntsaankoppeling categorie 2 (Cat II)
  • Voor front- en achteraanbouw
  • Rangeerkoppeling viir het snel aan- en afkoppelen van werktuigen
  • Koeling van de trekker en het vrij zicht worden niet belemmerd
  • Grote bodemvrijheid dankzij de gunstige afmetingen
  • Kleur: zwart

 
  • Verkrijgbaar in de volgende gewichten:
    • 400 kg
    • 650 kg
    • 900 kg
    • 1100 kg
    • 1500 kg

 
Details van de maatvoeringen van de tractor frontgewichten vindt u hieronder:
 
AfmetingenFrontgewicht 400 kg Frontgewicht 650 kg Frontgewicht 900 kg Frontgewicht 1100 kg Frontgewicht 1500 kg
Maat A (ca. mm)600560560600600
Maat B (ca. mm)530600750800970
Maat C (ca. mm)8808701.0001.1001.180
Maat D (Midden bouten) (ca. mm)100110110110110
Maat E (ca. mm)470600640680750
Maat F (Midden bouten) (ca. mm)270320335350390
Maat G (ca. mm)200265270300330
Maat H (ca. mm)9090909090
Maat I (ca. mm)360460460470530
Maat J (Midden gat) (ca. mm)245245275275275
Maat K (Midden gat) (ca. mm)130130135135135
 
(zie schematische afbeelding voor legenda)
  • Andere modellen op aanvraag

 
 
Extra informatie
Naam artikel Frontgewicht voor fronthef Cat II - 1100 kg
Staat Nieuw
Lengte (cm) zie tabel en schematische afbeelding
Breedte (cm) zie tabel en schematische afbeelding
Hoogte (cm) zie tabel en schematische afbeelding
Eenheid 1 stuk
Gewicht (kg) 1100
Materiaal Staalbeton
Kleur Zwart
Verzendcode (VC) Franco NL+BE
Verwachte levertijd als voorradig enkele dagen
 

 
 
Meer productinformatie vind je op de Landbouwwinkel website.
ZEER SCHERPE PRIJZEN!! Ook vind je op onze site vele andere tuin- park-, mini- en quadwerktuigen, landbouwmechanisatie, stal- en weidetechniek, boerderij- en manegetoebehoren, schuilstallen, dierbenodigdheden. Wijzigingen van prijzen, details, foto's en uitvoeringen voorbehouden. Bezoek aan ons kantooradres in Mechelen (NL) uitsluitend na telefonische afspraak.
 
Specificaties:
  • Conditie: Nieuw
  • Levering: Ophalen of Verzenden

Klik hier voor de website van deze aanbieder

Stuur door

€ 1.125,30

11 maanden lid van Speurders.nl
Mechelen
  Advertentienummer: 173964337